آغاز فروش و  اطلاعات مربوط به فروش پداژه (پیاز)زعفران :

1_ قیمت هر کیلوگرم پیاز زعفران گلخانه ای سورت شده و بدون خاک و در بسته بندی استاندارد کیلویی  _ 12000 تومان اعلام میگردد. و قیمت هر کیلوگرم پیاز سنتی سورت شده و بدون خاک در بسته بندی استاندارد کیلویی 8000 .
به این دلیل که قیمت پیازهای زعفران در بازار و بین کشاورزان به نرخ روز میباشد تا اطلاع ثانوی قیمتهای اعلام شده معتبر میباشد.

نکته : برای دانش آموختگان زعفران هیرکانیا مطابق با لیست کلاسی تخفیف ویژه در نظر گرفته شده و اعمال میگردد.

نکته : اولویت تحویل باربا عزیزانی هست که زودتر خرید رو انجام بدن.

نکته : پیازها از نقاط سردسیر و ییلاقی تهیه میشه و مسایل خواب پیاز رعایت میشه.و از هفته اول تیر ماه انشااله به ترتیب اولویت ارسال خواهیم داشت.

 نکته : خرید برای عموم علاقمندان ازاد است و میتونین در سایت اینترنتی
درخواست کنید و یا از پشتیبان ما خانم حسینی بصورت تماس تلفنی راهنمایی بگیرید.

09334923906
 سرکار خانم حسینی.

2 _ وزن پیاز های ارسالی جهت کشت گلخانه ای 15 گرم الی 25 گرم (میانگین 20 گرم) و بدون خاک و کاملا سورت شده میباشد. وزن پیازهای ارسالی جهت کشت سنتی 6 گرم الی 12 گرم (میانگین وزنی 10 گرم ) میباشد.
 
حد اقل سفارش 50 کیلوگرم میباشدو لطفا وزن سفارشهاتون رُند باشه و مضرب عدد 25 باشه. چون کیسه ها 25 کیلویی بسته بندی میشن.

3 _  پداژه های ارسالی توسط زعفران هیرکانیا سالم و بدون خاک و بصورت خشکه کنی تهیه میشه و در شرایط استاندارد نگهداری و تهیه میشه تا زمانی که بدست شما برسه.

4 _ کرایه. مربوط به حمل به عهده مشتری میباشد و جهت سر شکن شدن کرایه در نظر داریم که سفارشات رو بصورت تجمیعی ارسال کنیم بعنوان مثال در خواستهای 50 الی 500 کیلو گرم رو با یک کامیون ارسال میکنیم و برای اصفهان و حومه جدا . برای کرمان و حومه جدا . و بقیه شهر ها بهمین ترتیب تا هزینه حمل برای شما مقرون بصرفه تر باشه . در شهر هایی که کلاس برگزار کردیم ارسال تجمیعی انجام میدیم (تهران_ مشهد_ اصفهان_ کرمان_ساری_ تبریز...) عزیزانی که نزدیک این شهر ها هستن میتونن بارشون رو تو این شهر ها تحویل بگیرن.

5 _ تاریخ تحویل محموله هر استان رو متعاقبا در کانال و سایت اطلاع رسانی میکنیم و شماره تماس راننده و مسوول تدارکات هر شهر رو درج خواهیم کرد .

6 _ کیسه های پداژه های زعفران جهت سهولت در تحویل بار در وزن های ثابت بسته بندی شده تا در زمان تحویل بشما عزیزان تسریع بشه.

7_ برای درخواستهای تا 1000 کیلو گرم بهای پیاز قبل از ارسال بطور کامل دریافت میشه.
8 _ برای وزنهای 1000  کیلو به بالا 30 درصد بهای کالا قبل از ارسال دریافت میشه و برای تسویه 70 درصد باقیمانده 2 انتخاب دارین :
 انتخاب اول : میتونین خودتون تشریف بیارید و بعد از بازدید از کالا تسویه انجام بدین و از انبار گرگان تحویل بگیرین . (براتون وسیله باری تهیه میکنیم و چنانچه نیاز به اقامت داشتین تا 24 ساعت اقامت در شهر گرگان رو مهمون زعفران هیرکانیا هستین ).

 انتخاب دوم :
بهای کامل کالا رو قبل از ارسال تسویه بفرمایید و ما برای شما ارسال خواهیم کرد .

نکته :
از انجایی که بر مبنای اعلام نیاز شما و پرداخت شما خرید و تامین پیاز و انبار داری رو برنامه ریزی میکنیم بنا بر این کنسل کردن خرید و عودت وجه شما فقط در صورت وجود نقص در سلامت کالای خریداری شده و رعایت نشدن میانگین وزنی و پرت  نرمال وزنی بار (نهایتا 10 درصد) قابل قبول هست .

مطالب رو شفاف مطرح کردیم و انشاله اصل بر رضایت شما عزیزان هست و تمام سعی و تلاش ما زمانی نتیجه میده که رضایت شما رو داشته باشیم.
_ __  _   _ ____

 شماره کارت ملت جهت واریز وجه

6104_3376_8349_9279

 _ بنام خانم پرنیان بابویی راد
و شماره حساب ملت :
81355450_40
بنام خانم پرنیان بابویی راد

--------   -------  ---------  --------  ----

و لطفا جهت پرداخت وجه از نرم افزار و موبایل استفاده نکنید چون وجوه خرید پداژه زعفران قابل توجه هست بنابراین با مراجعه به بانک ملت از طریق فیش بانکی ( نام واریز کننده وجه و شماره ملی و شماره تماس در فیش بانکی حتما درج گردد ) و تصویر فیش واریزی  رو برای خانم حسینی ارسال بفرمایید .

 شماره تماس پشتیبان فروش پیاز زعفران
سرکار خانم حسینی
09334923906
_         

با ارزوی سربلندی ایران عزیز
زعفران هیر کانیا
----__----____----____----____
تمایز در آموزش صادقانه و ارائه پشتیبانی و خدمات رو با ما تجربه کنید.
____---____----_____----_____---___